Kurumsal

Kârlı Arsa Ofisi, arsa satın almak ve en kısa zamanda kazanca dönüştürmek isteyen yatırımcı ve müşterilerimize, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Arsa almak ve en kısa sürede en kârlı şekilde kazanca dönüştürmek, herkesin hayalidir. Kârlı Arsa Ofisi, uzman kadrosuyla arsaların analizlerini birçok kriter çerçevesinde en ince ayrıntısına kadar yaparak yatırımcı ve müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Hangi bölgedeki hangi vasıftaki arsalar neden değer kazandı? Doğru arsanın prim yapma süreci ne zaman en hızlı olur? Değerlenen arsalar ne zaman satılabilir? En kârlı ve en doğru arsa için nelere dikkat etmek gerekir? Kârlı Arsa Ofisi, tüm bu soruların cevabını en net şekilde verebilmek için uzman kadrosuyla doğru analizler yapmakta ve bu doğrultuda müşterilerine en kârlı arsa yatırımı için hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Yatırımcı ve müşterilerimize kâr ettirme odaklı hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek. Kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmetlerimizle binlerce potansiyel müşterimize kazançlı ve yenilikçi yatırım imkânları sunmak.

Vizyonumuz

Yatırımcı ve müşterilerimize kârlı ve güvenilir yatırım araçları sunarak onların mutlu olmalarını sağlamak. Müşteri memnuniyetini sürekli artırarak Türkiye’nin en güvenilir ve en saygın arsa ofisi olmak.

Sloganımız

“En kârlı ve en doğru arsa yatırımları bu ofiste” sloganıyla çıktığımız yolda yatırımcı ve müşterilerimiz arasında köprü olarak uzmanlığımızla yatırımcı ve müşterilerimizin rekabet gücünü ve kârlılığını artırmak.