Türkiye’nin yükselen değerlerinden birisi olan Tekirdağ, Avrupa ile Anadolu’yu bağlayan ana ulaşım hattının üzerinde. Bunun yanı sıra yapımı devam eden 1915 Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu Projesi’nin de en önemli geçiş kavşaklarından birisi. Mart 2022’de açılması planlanan Çanakkale 1915 Köprüsü ile Avrupa’dan gelen araçlar İstanbul’a uğramadan doğrudan Anadolu’ya geçiş imkânı bulacak.

Köprü ve bağlantılı otoyollar Tekirdağ’ın Malkara ve Şarköy ilçelerinden geçerek Gelibolu Yarımadasına ulaşacak.  Tekirdağ’dan geçen araç ve yolcu sayısı katlanarak artarken, özellikle Şarköy ilçesinin yakın dönemde önemli bir cazibe merkezi olması bekleniyor.

Karlirsa.com yükselen değer haline gelen Tekirdağ’da yatırımcılara için cazip koşullarla arsa sahibi olma imkânı sunuyor. Tekirdağ kent merkezinin yanı sıra ilçelerde de uygun fiyatlarla hayallerinizi süsleyen evleri inşa edebileceğiniz arsalar sizleri bekliyor. Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin, Karliarsa.com’un uzman satış temsilcileriyle hemen temasa geçin…