Tekirdağ, 1 milyon 200 bine yaklaşan nüfusu ile ülkemizin 21'inci büyük şehri. Megapol olarak adlandırılan 15 milyon nüfuslu İstanbul'a sadece 2 saat uzaklıkta. Şehir; güçlü altyapısı, nitelikli işgücü ve verimli tarım alanları ile büyük bir ekonomik potansiyele sahip. Ayrıca çok sayıda başarılı eğitim kurumu ile bir de üniversite mevcut. 

Pandemi döneminde evden çalışma yaygınlaştı. İnsanlar kalabalık site ve apartmanlar yerine müstakil ev ve villa türü yapılara yöneldi. Bu durum Tekirdağ'ı gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi haline getirdi. 

Peki, ama Tekirdağ satılık arsa almak için doğru adres mi? 

Son 3 yıl içinde Tekirdağ'da arsa fiyatları bölgesine göre ortalama yüzde 70-100 arasında değer kazandı. Aynı dönemde Amerikan doları yüzde 73 getiri sağlarken, Tekirdağ'da arsa alanların elde ettiği getiri çok daha yüksek oldu. Tekirdağ'da arsa almak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Hala fırsatlar varken siz de karliarsa.com güvencesiyle Tekirdağ'dan arsa alın... Uzman ekibimiz size fırsatlar ve yeni yatırım alanları hakkında ücretsiz bilgi verirken, siz de şehrin doğal güzellikleri ile ekonomik potansiyelini keşfedin. Hala fırsatlar varken Tekirdağ'a gelin, pişman olmayacaksınız...